Kurulum

Parent Previous Next

TEBEOS: Windows XP, Vista 32 ve 64, Windows 7 İşletim Sistemleri için hazırlanmıştır. Kurulumun başarı ile tamamlanması için bilgisayarınızın minimum 1GB RAM’e sahip olması gerekmektedir.


TEBEOS kurulum işlemlerine başlamadan önce işletim sisteminizin güncellemelerinin doğru ve tam olduğundan emin olunuz. İşletim sistemi güncellemelerinizden emin değilseniz lütfen Çağrı Merkezimizden yardım alınız.


TEBEOS Kurulumuna başlamadan önce çalışan programların tamamını mutlaka kapatınız.


TEBEOS Kurulumu bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak yaklaşık 10 - 30 dakika içerisinde tamamlanacaktır.


Kurulumun ardından TEBEOS, İlaç Bilgilerinizi güncellemenizi isteyecektir. Güncelleme süresi ve sayısı kurulum tarihinize göre değişebileceğinden, güncelleme sona erene kadar bekleyiniz.


TEBEOS’u birden fazla bilgisayarda kullanacaksanız öncelikle Ana Makine kurulumu yapınız.


Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinde Denetim Masası - Kullanıcı Hesapları - Kullanıcı Hesabı Denetimi kapatılmalıdır.


Kurulum sırasında herhangi bir problem ile karşılaşırsanız 444 3 329 numaralı Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçiniz.Adım 1

TEBEOS Kurulum CD’sini çalıştırın.“TEBEOS Kurulumu” butonuna basıp karşınıza gelecek olan seçim ekranında “Çalıştır” seçeneğine basınız ve kurulumu başlatınız.


Kurulum yapacağınız makine türüne göre seçiminizi yapınız. İleri> butonuna tıklayınız.Lisans sözleşmesi ekranında sözleşme metnini okuyup kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyerek İleri> butonuna tıklayınız.Kurulum sihirbazı gerekli programları bilgisayarınıza yükleyecektir. Bu işlem uzun sürebilir. İşlem sırasında bu ekranı kapatmayınız.
Gerekli programlar yüklendikten sonra aşağıdaki ekranda ileri tuşuna basınız.

Kurulum sihirbazı gerekli programları bilgisayarınıza yükleyecektir. Bu işlem uzun sürebilir. İşlem sırasında bu ekranı kapatmayınız.Aşağıdaki ekranı gördüğünüzde kurulum tamamlanmıştır.Not : Ana Makine kurulumunu tamamladıktan sonra eczane içerisinde istediğiniz kadar farklı bilgisayara terminal kurulumu yapabilirsiniz. Terminal kurulumu yapmak için kurulum yaparken Terminal seçeneğini işaretlemeniz gereklidir.

Copyright © <2012>, <Türk Eczacıları Birliği>

Created with the Freeware Edition of HelpNDoc: Easily create Web Help sites


Created with the Personal Edition of HelpNDoc: Free help authoring tool