İşletme Tanımı

Başlarken ››
Parent Previous NextProgram kurulduktan sonra açılan İşletme Tanımı ekranında gerekli bilgilerin doldurulması gerekmektedir.


SGK Sicil No ve SGK Şifre: SGK provizyon sistemine giriş yaptığınız 18 ile başlayan sicil numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Oda sicil numarası şu formatta girilmelidir: İlk iki hane bağlı bulunduğunuz bölge, sonraki iki hane plaka kodunuz, sondaki dört hane ise oda sicil numaranızın son dört hanesidir.

İstanbul gibi eczane sayısının çok olduğu bölgelerde oda sicil numarası beş haneli olabilmektedir. Bu durumda oda sicil numaranızın son beş hanesini giriniz.

GLN No: Eczanenize ait olan GLN numarasını giriniz. Eğer GLN numaranızı bilmiyorsanız bağlı bulunduğunuz il sağlık müdürlüklerinden ya da ilaç eczacılık web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

İTS Kullanıcı Adı ve İTS Şifre: Eczanenize ait İTS kullanıcı adı ve şifresini giriniz. Eğer İTS kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız 444 3 329 numaralı telefondan İTS Yardım Masası’nı arayabilirsiniz.

PAI Kullanıcı Adı ve PAI Şifre: ECP sistemi ne giriş için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi giriniz. ECP sisteminden reçete aktarımı için bu bilgilerin girilmesi gerekmektedir.

İşletme tanımlarını doldurduktan sonra alt taraftaki “Kaydet” butonuna basınız.

DİKKAT! Oda sicil numaranız ile ilgili bir hata almanız durumunda çağrı merkezimizi aramalısınız.

Created with the Personal Edition of HelpNDoc: Free Kindle producer